VipStrike-The GodFather
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VipStrike-The GodFather

Join all !!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Cum fac misiunea?
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:30 am Scris de Admin

» Tutorial pentru incepatori
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:20 am Scris de Admin

» Regulament Medic
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:14 am Scris de Admin

» Regulament News Report
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:59 am Scris de Admin

» Anunturi NFS Club
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:56 am Scris de Admin

» Masini acceptate
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:56 am Scris de Admin

» Regulament NFS Club
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:55 am Scris de Admin

» Sugestii NFS Club
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:53 am Scris de Admin

» Cum trag cu arma?
Regulament server Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 7:28 am Scris de Admin

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Radio

 

 Regulament server

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 125
Data de înscriere : 14/06/2013

Regulament server Empty
MesajSubiect: Regulament server   Regulament server Icon_minitimeSam Iun 15, 2013 3:00 am

Regulament VipStrike SA:MP



  • Nu cereti lider la o factiune care deja are lider.

  • Nu stresati liderul unei factiuni sa se uite peste postul vostru, va raspunde el cand poate.

  • Nu omorati civilii (doar hitman agency, si ei doar daca au contract pe un civil).

  • Nu injurati pe server, nu sunteti in codru.

  • Nu cereti admin/helper, va va da un admin daca, considera ca meritati.

  • Nu dati bani imprumut mai mult de 500k (maxim 500k).

  • Nu cereti unui admin sa va dea Teleport la un event (doar daca e pe o cladire sau undeva unde nu puteti ajunge).

  • Nu faceti eventuri aiurea, daca crezi ca nu esti in stare sa dai premiul sau altceva nu-l mai fa, sau cere ajutor (HELPER/ADMIN).

  • Daca va apucati de un event terminati-l si dati premiul (nu se accepta Fake-Event, riscati sa primiti warn/ban).

  • Nu aveti voie sa participati la event cand sunteti organizator.

  • Daca cineva te injura, nu il injura inapoi, vino frumos pe forum si fa-i post.

  • Daca sunteti prinsi cu Cheats ban direct, fara drept de apel!

  • Daca liderii sunt inactivi in/pe joc/forum (si se aduna cereri multe) vor fi demisi.

  • Daca liderul unei factiuni iti zice (RESPINS!) fara sa fi dat teste sau ceva, posteaza pe forum, (liderii sa faca ScreenShot cand dau testele, sau sa aiba martor ca respectivul a dat testul si l-a picat).

  • Daca nu sunt locuri in factiuni nu cereti demiterea altui membru pentru a intra (tu sau altcineva).

  • Daca liderul unei factiuni te demite fara sa faci nimic (exceptie: inactivitate, nu mergi la war-uri etc.) vino pe forum.

  • Daca nu puteti ajunge la sedinte postati pe forum (la factiunea ta, si spune motivul).

  • Daca liderul unei factiuni nu se prezinta la SEDINTE va fi demis (exceptie: doar daca e o problema urgenta, sedinta la gangul respectiv se va tine mai tarziu sau a 2-a zi).

  • Daca liderul nu tine sedintele va fi demis (sedintele trebuiesc tinute Vineri sau Sambata seara de la 8:00 in sus, exceptia e mai sus).

  • Daca nu va prezentati la sedinte veti primi rank down (daca aveti o problema, nu puteti ajunge postati pe forum, nu veti pati nimic, liderul e obligat sa deie rank down, daca respectivul nu a postat ca nu poate ajunge).


  • Nu aveti voie multicont, se pedepseste cu ban permanent (indiferent din ce motiv va faceti contul).

  • Daca nu va raspunde un helper/admin, nu va apucati sa faceti spam pe /report sau /needhelp. Is si ei oameni, au si alte treburi.

  • Nu abuzati de comanda /heal (in case) cand aveti wanted iar cop-ul trage in voi.

  • Nu aveti voie sa cumparati un biz cu mai mult de 100kk!

  • Nu aveti voie sa dati o casa cu mai mult de 5 kk in LS si Sf si 20 kk in LV (/givehouse)

  • Nu aveti voie sa trageti de pe H fara sa aveti sofer, indiferent in ce vehicul va aflati.

  • Nu aveti voie sa participati la cashbox in timp ce aveti si misiunea aflata in desfasurare.

  • Kill in safezone mai este considerat atunci cand sunteti omorati in propria voastra casa.
Sus In jos
http://vipstrike.my-rpg.com
 
Regulament server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestii Server
» Regulament FBI
» Regulament Race-uri
» Regulament Factiuni
» Regulament Civili

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VipStrike-The GodFather :: VipStrike :: VipStrike :: Informatii :: Regulament-
Mergi direct la: