VipStrike-The GodFather
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VipStrike-The GodFather

Join all !!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Cum fac misiunea?
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:30 am Scris de Admin

» Tutorial pentru incepatori
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:20 am Scris de Admin

» Regulament Medic
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:14 am Scris de Admin

» Regulament News Report
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:59 am Scris de Admin

» Anunturi NFS Club
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:56 am Scris de Admin

» Masini acceptate
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:56 am Scris de Admin

» Regulament NFS Club
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:55 am Scris de Admin

» Sugestii NFS Club
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:53 am Scris de Admin

» Cum trag cu arma?
Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 7:28 am Scris de Admin

Aprilie 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Radio

 

 Regulament The Mafia

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 125
Data de înscriere : 14/06/2013

Regulament The Mafia Empty
MesajSubiect: Regulament The Mafia   Regulament The Mafia Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 12:39 am

Regulament * The Mafia *


● Nu aveti voie sa va certati cu membri sau aliati pe /f , /fa.  FactionWarn | 500K(de la cel ce a starnit cearta) pe interval de 7 zile la cel ce a fost supus la cearta.
● Nu cereti rank up / sa nu va prind ca cereti bani / Prima dau cand meritati.  Avertisment
● Daca nu veniti la sedinta fara sa anuntati  FactionWarn // RankDown
● Sunteti obligati sa ascultati de lider/sublider si cei cu rank mai mare decat voi / Daca nu  Advertisment.
● Nu aveti voie sa stricati event-uri. Avertisment
● Nu aveti voie sa faceti Drive-By ca sofer. FactionWarn
● Nu aveti voie sa faceti DM in safezones. FactionWarn
● Suntem aliati cu Ballas,  si Varrios Los Aztecas trebuie sa-i ajutati cand au nevoie si sa-i respectati.
● Rivali : The Triads , Los Santos Vagos , Grove Street .
● Orice problema cu un membru The Mafia / Aliat trebuie sa faceti ScreenShot si sa-i dati PM Liderului.
● Este interzis sa vorbiti vulgar[sa jigniti sau sa injurati] sau sa obligi pe cineva sa taca  FactionWarn | 500k la cel ce l-ai injurat | 10 ture HQ cu ALT
● Nu aveti voie sa faceti spam pe chat-ul familiei /f sau pe chatul aliantei. Avertisment
● Cand terminati cu masinile de la HQ le bagati benzina si le respawnati.
● Este interzis sa ramaneti AFK in masinile factiunii. Avertisment
● Dm`ul la PaintBall este anuntat numai de Lider sau Sublider si se face numai cu Liderul de fata. Cei care fac / zic ca este war vor primi advertisment.
● Nu aveti voie SUB NICIO FORMA sa stati AFK in timpul Sedintei / Warului / Antrenamentului / TakeZone.
● Nu aveti voie sa va dati mari sau sa folositi un anim care poate deranja un rival/aliat.
● Nu aveti voie sa provocati scandaluri intre voi sau cu orice alt player.
● *Nu aveti voie sa starniti cearta intre membrii The Mafia.  FactionWarn
● *Nu aveti voie sa luati la misto pe cineva din The Mafia.  FactionWarn | 500k pe interval de 7 zile la cel cea fost luat la misto
● Mergeti mai multi in masina, in caz ca sunteti atacati sansele de castig sunt mult mai mari.
● Tot ce se discutam intre noi, ramane intre noi. Nu se tolereaza barfa.
● Sunteti obligati sa depuneti saptamanal 10.000 materiale si 1000 grame drugs in HQ din care se vor da penru DM/Take.
● Certurile intre membri pe /f ; /sms si normal chat nu sunt bine venite. Ele se sanctioneaza cu Faction Warn pana la demitere, in functie de gravitate.
● Masinile de la HQ se cer de TOTI membri. ( Exceptie fac rank 3 + ). In caz contrar, sunteti sanctionati cu doua ture de HQ cu alt. Neindeplinirea pedepsei duce la  FactionWarn.
● Nu aveti voie sa postati in topicul de aplicatii, cu privire la un membru care aplica. Daca aveti ceva de spus in legatura cu el, dati PM.
● Locul special amenajat pentru deathmatch este in fata biz-ului Gun-Game, realizarea dm-ului in alta parte este intezisa(fwarn) .
●Nu aveti voie sa atacati cu misiune.(fwarn)
●Nu aveti voie sa purtati skinul de lider in calitate de membru al factiunii.(fwarn)
●Nu aveti voie sa lasati pe escape nonfp cand cineva trage in voi doar ca sa nu va scada din viata.(fwarn)
●Nu aveti voie sa legati incepatori(level 1,2).(fwarn)
Sus In jos
http://vipstrike.my-rpg.com
 
Regulament The Mafia
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aplicatii The Mafia
» Demisii The Mafia
» Sedinte The Mafia
» Regulament FBI
» Discutii membrii The Mafia

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VipStrike-The GodFather :: VipStrike :: VipStrike :: Factiuni :: The Mafia-
Mergi direct la: