VipStrike-The GodFather
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VipStrike-The GodFather

Join all !!!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cuvinte-cheie
Ultimele subiecte
» Cum fac misiunea?
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:30 am Scris de Admin

» Tutorial pentru incepatori
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:20 am Scris de Admin

» Regulament Medic
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 10:14 am Scris de Admin

» Regulament News Report
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:59 am Scris de Admin

» Anunturi NFS Club
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:56 am Scris de Admin

» Masini acceptate
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:56 am Scris de Admin

» Regulament NFS Club
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:55 am Scris de Admin

» Sugestii NFS Club
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 9:53 am Scris de Admin

» Cum trag cu arma?
Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 7:28 am Scris de Admin

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Radio

 

 Regulament Los Santos Vagos

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 125
Data de înscriere : 14/06/2013

Regulament Los Santos Vagos Empty
MesajSubiect: Regulament Los Santos Vagos   Regulament Los Santos Vagos Icon_minitimeSam Iun 29, 2013 5:56 am

Regulament * Los Santos Vagos *

● Nu aveti voie sa va certati cu membri Los Santos Vagos sau aliati pe /f , /fa. FactionWarn
● Nu cereti rank up / salariu . FactionWarn ● Daca nu veniti la sedinta fara sa anuntati FactionWarn + RankDown
● Sunteti obligati sa ascultati de Lider/Co-Lider si cei cu rank mai mare decat voi . Daca nu
Advertisment.
● Suntem aliati cu Ballas , The Mafia si trebuie sa-i ajutati cand au nevoie si sa-i respectati.
● Rivali : Varios Los Aztecas , Grove Street , The Triads .
● Orice problema cu un membru Los Santos Vagos / Aliat
trebuie sa faceti ScreenShot si sa-i dati PM Liderului.
● Este interzis sa vorbiti vulgar[sa jigniti sau sa injurati] FactionWarn | 500k la cel ce l-ai injurat | 10 ture HQ cu ALT
● Nu aveti voie sa faceti spam pe chat-ul familiei /f sau pe chatul aliantei.
* NU aveti voie sa folositi weed in timpul take-ului decat daca rivalii nu sunt in zona.(fwarn)
Nu aveti voie sa lasati pe escape nonfp cand cineva trage in voi doar ca sa nu va scada din viata(fwarn)
Locul special amenajat pentru deathmatch este in fata biz-ului Gun-Game, realizarea dm-ului in alta parte este intezisa(fwarn)
Nu aveti voie sa legati incepatori(level 1,2)(fwarn)
Nu aveti voie sa purtati skinul de lider in calitate de membru al factiunii(fwarn)
Nu aveti voie sa atacati cu misiune.(fwarn)

Avertisment
● Cand terminati cu masinile de la HQ le bagati benzina si le respawnati.
● Nu aveti voie SUB NICIO FORMA sa stati AFK in timpul Sedintei / Warului / TakeZone. FactionWarn + Rank Down
● *Nu aveti voie sa starniti cearta intre membrii Los Santos Vagos. FactionWarn
● Mergeti mai multi in masina, in caz ca sunteti atacati sansele de castig sunt mult mai mari.
● Tot ce se discutam intre noi, ramane intre noi. Nu se tolereaza barfa.
● Sunteti obligati sa depuneti saptamanal 10.000 materiale si 1000 grame drugs in HQ din care se vor da pentru DM/Take.
● Certurile intre membri pe /f ; /sms si normal chat nu sunt bine venite. Ele se sanctioneaza cu Faction Warn pana la demitere, in functie de gravitate.
● Masinile de la HQ se cer de TOTI membri. In caz contrar, sunteti sanctionati cu doua cinci de HQ cu alt. Neindeplinirea pedepsei duce la FactionWarn.
● Nu aveti voie sa postati in topicul de aplicatii, cu privire la un player care aplica. Daca aveti ceva de spus in legatura cu el, dati PM.

Regulament War/Takezone

●Intotdeauna stam uniti,cand venim la war ii cautam pe colegi/aliati(nu ne ducem singuri in mijloc, ca
nu suntem rambo!).
●Daca vedem un coleg/aliat singur mergem si il ajutam!.
●In cazul in care ati ramas singur cereti ajutoru unui coleg, unui aliat.
●Intotdeauna suntem prezenti la war cu 15 min inaintea inceperii warului,pentru a primii
mats/drugs.
[/center]

Nota: Regulamentul poate suferi oricand niste modificari, datoria voastra este sa frecventati topicul.
Sus In jos
http://vipstrike.my-rpg.com
 
Regulament Los Santos Vagos
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Aplicatii Los Santos Vagos
» Demisii Los Santos Vagos
» Sedinte Los Santos Vagos
» Discutii membri Los Santos Vagos
» Intrari/Iesiri Los Santos Vagos

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VipStrike-The GodFather :: VipStrike :: VipStrike :: Factiuni :: Los Santos Vagos-
Mergi direct la: